pakalpojums netiek nodrošināts vispār
pakalpojums nodrošināts nepietiekošā apjomā, zemā kvalitātē
nepietiekošs pakalpojuma nodrošinājums
vidēji labs pakalpojuma nodrošinājums
pakalpojums nodrošināts pieprasījumam atbilstošā apjomā un kvalitātē
Pakalpojumu jomasMājokļiŪdens apgāde, kanalizācijaSiltumapgādeAtkritumu apsaimniekošanaGāzes apgādeElektroapgādeZaļā zonaRotaļlaukumiPubliski sporta laukumiVeloceliņiIelasSabiedriskais transportsPersonīgā transporta novietnesPirmskolas izglītības iestādesVispārējās izglītības iestādesBibliotēkasKultūras iestādesSporta iestādesVeselības aprūpes iestādesSociālās aprūpes iestādesTirdzniecības centriDarba vietasDrošība
Nozaru eksperti
ApkaimesVidēji
Latgales p/p
1Maskavas forštate2.332.3332.673.333.331.831.51.6712.673.332.332.332.673.672.332.6733.3333.331.672.58
2Ķengarags3.3333.333.333.333.332.172.51.331.332.333.332.673.3343.671.3323.672.1732.672.672.77
3Rumbula1.330.330.25222.33100.511.332.3330110.330.3300.671.672.251.51.14
4Dārziņi2.330.3301.331.672.672.670011.671.67200.670.670.33000.331.33121.03
5Avoti32.673.33333.3321.50.670.673.333.672.331.67332.671.672.672.1733.332.672.54
6Dārzciems3.672.673.333.2533.331.831.51.331.332.6732.6723.331.3311.3322332.672.4
7Pļavnieki3.333.3343.673.53.3332.522332.33343.331.672.33323.332.332.672.9
8Šķirotava1.6733.332.673.3331.670.500.672.332.332.3300.81.50.5000.671.673.331.331.59
9Grīziņkalns2.672.67333.333.332.67231.6733.332.52.543.3322.6732.332.6732.672.8
Vidzemes p/p
10Purvciems43.54.53.674.54232.523.333.52.333.54.501.53.532.25433.53.11
11Mežciems4.53.54.53.67444.332.52.533.333.532.53.5312.54.51.542.53.53.25
12Dreiliņi3.534.53.33443.3331.5332.531.51.510.51112.52.532.49
13Skanste43.54.53.67442.522.53.5312.6733324010.533.52.78
14Brasa33.7543.334.543212.533.52.671.53.52.52.51.531.52.532.52.79
15Teika43.754.53.674.5432.5223.33432.5433.533.53.25443.53.41
16Jugla43.54.53.674.544.673.52.52.5342.672.544.51331.5432.53.3
17Brekši31.753.53433.671.5022.331.53.3301.50.50.5000.51.51.52.51.79
18Berģi4232.673.53.54212.52.623.331.53.53.50.50.50.5221.53.52.4
19Bukulti40.750.52.3343.53.751022.332301.511010.6701.52.51.67
20Suži2.50.50.51.673.53.5411.3312.332.5301.50.50.50.500.51.51.51.51.54
Zemgales p/p
21Beberbeķi30.33021.673.3330.50.331.3321.333.6700.750.330.33000.670.671.332.331.26
22Mūkupurvs20.501.671.6733.330011.671.333.67010.670.330.6700.8301.671.671.16
23Zolitūde3.672.834.333.674.334231.332.3333.752.332.6742.330.6712.671.673.332.3332.79
24Šampēteris3.672.833.333.674.2541.52.50.6713.333.671.671.672200.6700.832.672.332.672.21
25Pleskodāle42.331.673.67442.672.5113.333.332.331.673.331.670.331.330.671.53.522.672.37
26Āgenskalns433.673.67443.17322341.672.333.673.331.672.3344.673.673.333.333.2
27Torņkalns4333.33442.672112.673.672.332.332.672.331.6713.333.672.6732.672.7
28Bieriņi421.6734431.50.6723.332.673.330.67210.670.50.751.171.671.3322.04
29Atgāzene3.332.672.333.333.6741.671.50.251.6732.672.6722.672.67101.3322.3322.672.24
30Salas1.671.331.332.330.672.672.67201.331.51.672.33010.670.330.67101111.22
31Ziepniekkalns3.673.3343.674.333.67231.331.332.332.671.6724.330.33023.332.173.672.333.672.64
32Ozolciems22.672.333.333.673.672.6710.67122.672.330.672.330.670.670.6710.51.522.331.84
33Bišumuiža3.672.671.673.333.673.673.33211.332.332.672.6701.331.670.330.330.33121.752.331.96
34Katlakalns2.672.832.3333.6742.331.50.331.33222.330.67120.330011.3322.331.78
Kurzemes raj
35Imanta43.334.333.67442.833.52.333.333.3343343.6733.3332.673.673.332.673.39
36Zasulauks32.833.673.333.6741.67211.332.333.332.331.673.673.332.6712.3322.332.6722.53
37Dzirciems3.673.3343.674433.512.333.2542.672.3344.330.67233.333.67333.12
38Ķīpsala42.672.332.673.6742.331.50.332.673.332.673.6722.6722.673.331.331.673.6733.332.67
39Iļģuciems3.333.334.333.33442.332.51.3313.333.672.6734.3343.332.333.333.173.33323.09
40Kleisti2.331.170.672.672.333.3341.521.332.332.333.3301.3310.672.670.330.50.671.671.671.73
41Spilve1.331.50.672.672.33320.5012.3332.670210.67100.670.3321.671.41
42Voleri21.170.332.330.333.331.670.50122.332010.330.33000.501.671.671.06
43Buļļi2.670.2502.3303.334.3311.251.3322.672.6701.330.330.33000.7500.6721.27
44Daugavgrīva333.333.333.67442.51.671.332.673323.3310.6720.3332.672.3322.51
45Bolderāja333.333443.172.511.3333333.673.671.332.6733.333.33322.88
Ziemeļu raj
46Vecāķi4.333.6702.3344.3343.51.672.673.332.672.33010.330.331.670.330.6720.6732.12
47Mangaļsala2.330.83122.253.673.3310.671.332.3322.33010.670.330.3300.671.6721.671.45
48Vecdaugava42.7502.333.674.333.33102.3332.3320110.6700.330.6710.6731.71
49Trīsciems3.331.67022.333.673.330.5011.6721.67010.670.3300.330.670.670.332.331.28
50Vecmīlgrāvis3.333.6743.334.334.333.173.52.332.673.33333432.672.333.332.833.672.6733.24
51Jaunciems3.332.1732.673.333.673.67211.6721.67323.333.330.330.331.332.172.331.672.332.28
52Mīlgrāvis33.173343.672.3321.672332.331.673.330.670.330.3312.53.332.332.332.35
53Kundziņsala2.331.33020.3331.50.50.67121.672.6701.3310.3300.670.8300.671.671.11
54Mežaparks4.673.332.6733.673.674.334.52.673.673.53.331.672.333.332.332.673.331.671.51.331.673.332.96
55Sarkandaugava3.533.672.6743.67232.67133.332.672.333.673.6722.673.332.17332.672.9
56Čiekurkalns3.332.53.332.333.3341.1722132.331.67233.670.672.331.672.172.332.6722.37
57Pētersala-Andrejsala3.333432.67422.51.3312.3332232.331.671.331.672.17332.672.48
58Skanste2.6732.672.33441.3300.331321.670.672.331.671.672.670.670.671.672.6731.99
Centra raj
59Vecpilsēta4.673.674.333.3343.672.67201.333.674.332.6714.334.334.671.673.672.1744.673.673.24
60Centrs4.333.674.333.673.673.672.8331.670.6744.672.332.334.334.334.33442.8344.673.333.51
Vidēji3.242.492.612.943.343.662.761.911.141.642.712.822.571.442.652.061.241.451.61.662.282.322.51